1

Viota M970 – tablet z wyświetlaczem IPS, za jedyne 120$ [wideo]

Viota M970

Viota to firma, o której nigdy wcześniej nie słyszałem i Wy z pewnością też nie, ale wydaje się, że udało jej się wprowadzić na rynek naprawdę ciekawy produkt. Mowa tutaj o tablecie Viota M970, posiadającym wyświetlacz IPS o przekątnej 9.7 cala, który nabyć można już za jedyne 120$!

Dzięki technologii IPS, wyświetlacz gwarantuje nam szeroki kąt widzenia i dużą jasność, co w przypadku tego typu urządzeń jest naprawdę ważne. Należy także wspomnieć o rozdzielczości 1024×768 pikseli, procesorze o częstotliwości taktowania 1,5GHz i układzie graficznym Mali 400. Do pozostałych specyfikacji zaliczymy między innymi 512MB lub 1GB pamięci RAM oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Viota M970 wyposażony jest w slot na karty mikroSD, aparat o rozdzielczości 5MP i kamerkę z przodu o rozdzielczości 2MP. Tablet zasilany jest przez naprawdę dużą, posiadającą aż 6000mAh baterią, zapewniającą możliwość wielogodzinnego korzystania z najnowszej wersji Androida.

Jeżeli chcesz bliżej przyjrzeć się tabletowi Viota M970, zapoznaj się z materiałem wideo zamieszczonym poniżej. Czy bylibyście zainteresowani zakupem tego urządzenia? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel