0

CeBit 2012: PaceBlade PM240 [wideo]

PaceBlade PM240Organizowane w Niemczech targi elektroniczne CeBit 2012, były okazją do zaprezentowania wielu nowych tabletów i chociaż ciężko znaleźć tam stoiska największych producentów, to okazję do przyciągnięcia konsumentów miały mniejsze, mniej znane marki. Jednym z ciekawszych produktów jest między innymi tablet PaceBlade PM240, który działa na Windowsie 8 i posiada procesor Intel Core i7. Pierwsze co rzuca się w oczy, to jednak rozmiar urządzenia, którego wyświetlacz posiada aż dwanaście cali!

W PaceBlade PM240 znajdziemy szereg różnorodnych portów, między innymi ethernet, 2 porty USB, port HDMI, porty audio (in oraz out) oraz port stacji dokującej. Tablet wyposażony jest w rysik Wacom, który na pewno przypadnie do gustu profesjonalnym grafikom. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie podwójnej baterii, co umożliwia demontaż i naładowanie jednej z nich, bez konieczności rezygnowania z mobilnego korzystania z urządzenia.

Niestety, takowa specyfikacja i rozwiązanie polegające na podwójnym ładowaniu sprawiają, że PaceBlade PM240 do najporęczniejszych tabletów nie należy i co więcej sporo kosztuje. Jeżeli jednak te dwa czynniki Ci nie przeszkadzają i byłbyś zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji na temat urządzenia, zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel