0

Wodoodporna wersja Motoroli Xyboard

Motorola XyboardChociaż normalne modele Motoroli Xyboard posiadały już kilka cech „wodoodporności”, między innymi specjalną powłokę chroniącą przed zachlapaniem i podobnymi uszkodzeniami, to Motorola postanowiła pójść na całość i zaprezentować całkowicie odporną na działanie wody wersję swojego tabletu. Specyfikacja pozostaje taka sama, z tą jednak różnicą, że teraz ze swoim 10.1-calowym urządzeniem nie będziesz musiał rozstawać się nawet w wannie.. 🙂

Jak pokazano na zdjęciu powyżej, produkt jest promowany w okolicach dniach Świętego Patryka, który jak wiadomo wiąże się z rozlewanym w dużych ilościach whisky i piwem. Dodając do tego fakt, że z przodu posiadamy wyświetlacz Gorilla Glass, możemy być pewni, że tablet jest naprawdę wytrzymały.

Niektórych z was może zasmucić fakt, że wodoodporna edycja Motoroli Xyboard dostępna jest tylko i wyłącznie z łącznością WiFi, darmo szukać opierającej się działaniu wody wersji z 3G, a tym bardziej LTE. Należy także podkreślić, że tablet nie wytrzyma raczej kilkudniowego przebywania na dnie basenu, jednak przypadkowe zalanie z pewnością nie zrobi na nim większego wrażenia, jak miałoby to miejsce w przypadku innych, najpopularniejszych urządzeń tego typu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel