0

Motorola przygotowuje aktualizację Androida dla swoich telefonów i tabletów do wersji 4.0

Motorola XOOMMotorola opublikowała właśnie listę urządzeń działających na Androidzie, które w najbliższym czasie doczekają się aktualizacji systemu operacyjnego do wersji Ice Cream Sandwich. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli producenta, urządzenia z rodziny XOOM otrzymają ICS w drugim kwartale tego roku, w trzecim natomiast Android 4.0 pojawi się na Motoroli Photon 4G, Motoroli Atrix i Motoroli Atrix 4G.

Na samym końcu, system zaktualizować będą mogli posiadacze Motoroli Xyboard 8.2 oraz 10.1. Z pewnością dziwić może fakt, że azjatyckie przedsiębiorstwo pomija tutaj modele Droid RAZR, RAZR MAXX, Droid 4 oraz Droid Bionic. Zostały one jedynie wymienione w kategorii ocena i planowanie, bez podanych dokładnych ram czasowych co do aktualizacji działającego na nich oprogramowania.

Należy w tym miejscu wyjaśnić, że faza oceny i planowania jest jedną z podstawowych, w której oceniane są wszystkie problemy natury technicznej. Później, następuje faza rozwoju oraz testowania, w której sprawdzana jest ostateczna kompatybilność systemu z danym urządzeniem oraz podana realna data jego udostępnienia. Jeżeli jesteś posiadaczem jednego z wymienionych powyżej urządzeń, z całą pewnością będziesz mógł zainstalować Ice Cream Sandwich jeszcze przed końcem roku 2012.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel