0

Tablet tPAD-7124 od 1 zł w FM Group Mobile

trak tpad-7124Do oferty wprowadzony został najnowszy tablet firmy Trak Electronics, tPAD-7124. To multimedialne urządzenie, wyposażone w 7” pojemnościowy ekran, wydajny procesor, wbudowany moduł WiFi oraz modem 3G. Już teraz można go znaleźć w ofercie abonamentowej sieci FM Group Mobile od 1 zł.

tPAD-7124 to funkcjonalne i poręczne urządzenie, wyposażone w 7” dotykowy ekran, o rozdzielczości 800×480 WVGA z technologią pojemnościową multi-touch. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm, z pełną obsługą modułu grafiki OpenGL, taktowany częstotliwością 800 MHz (ARM11). Urządzenie pracuje pod systemem operacyjnym Google Android 2.2. Zawiera 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci flash, z możliwością rozszerzenie za pomocą kart MicroSD/SDHC do 32 GB.

Dostęp do Internetu zapewnia wbudowany moduł WiFi oraz modem 3G, który dzięki ofercie abonamentowej sieci FM Group Mobile zapewnia swobodne surfowanie po Internecie. Tablet można otrzymać już od złotówki, przy 24-miesięcznym abonamencie za 139 zł, co gwarantuje 25 GB transferu danych. Przy niższym, również 24-miesięcznym abonamencie w wysokości 89 zł, tablet możemy otrzymać za 49 zł i zyskać 5GB transferu danych.

 Czas trwania umowy Transfer danych Wysokość abonamentu Tablet tPAD-7124
abonament 24 miesiące 5 GB 89 PLN 49 PLN
abonament 24 miesięcy 25 GB 139 PLN 1 PLN

Dzięki temu użytkownik, będzie mógł swobodnie korzystać z zasobów Internetu. Dodatkowym tablet posiada możliwość pracy w trybie Access point, co umożliwia mu pełnienie funkcji przenośnego routera. Co doskonale sprawdzi się w małych biurach czy w domu, gdzie z Internetu chciałoby korzystać kilka osób.

Tablet posiada dwie kamery, co daje możliwość przeprowadzania videorozmów, czy nagrywania filmów. Doskonale sprawdza się, jako odtwarzacz muzyki, filmów w jakości Full HD, czytnik e-book, czy konsoli gier. Dodatkowo gry wspiera akcelerometr oraz możliwość odtwarzania w trybie 3D.

Możemy na nim korzystać z korporacyjnej poczty, edytować dokumenty pakietu MS Office, czy przeglądać PDF-y. Dla zwiększania wygody użytkowania przez host USB podłączymy do tabletu myszkę, klawiaturę, pamięć, lub dysk zewnętrzny.
Warto również zwrócić uwagę na funkcję rozpoznawania głosu, która pozwala na przedyktowanie SMS-a, czy emalia. Urządzenie rejestruje słowa i zamienia je na formę tekstową. Ta funkcja przyda się np. przy wyszukiwaniu informacji w sieci.

Tablet wyposażony jest również we wbudowany moduł GPS z oprogramowaniem nawigacyjnym NaviExpert – NaviPlan 12, zapewniającym pełną aktualizację map.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz