0

Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus w sprzedaży detalicznej

Samsung Galaxy TAB 7.0 PlusPolski oddział firmy Samsung wprowadził do sprzedaży detalicznej multimedialny tablet internetowy Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus z systemem operacyjnym Google Android.

Tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 3.2 Honeycomb, a jego płynne działanie zapewnia dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz. Dolny panel ekranu można w pełni dostosować do własnych potrzeb, mieści aż siedem miejsc na skróty aplikacji. Za szybkie i płynne przeglądanie stron WWW odpowiada łącze HSPA+ (do 21Mb/s) oraz obsługa Adobe Flash, a dzięki funkcji Wi-Fi Channel Bonding transfer wi-fi jest jeszcze lepszy – urządzenie wyszukuje dwa kanały i łączy je w jeden, dwukrotnie zwiększając jakość połączenia. GALAXY Tab 7.0 Plus odtwarza pliki video w jakości FullHD, obsługuje formaty DivX, posiada też możliwość komunikacji głosowej i video bez konieczności korzystania z zestawu słuchawkowego z mikrofonem. Podobnie jak w pozostałych tabletach Samsung, rozrywkę umożliwiają Readers Hub, Music Hub, a zintegrowane korzystanie z portali społecznościowych – Social Hub.

Sugerowana cena detaliczna Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus to 1799zł.

Co sądzicie o kilku wersjach Galaxy TAB? Czy naprawdę jest sens produkować kilka wersji praktycznie tego samego urządzenia?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz