0

Olivetti – włoski tablet z czterordzeniowym procesorem Tegra 3

OlivettiOlivetti to włoska marka elektroniczna, która w ostatnim czasie ujawniła dwa nowe tablety wyposażone w rysik, działające na Androidzie i posiadające czterordzeniowy procesor Tegra 3. Pierwszy z nich to OliPad Graphos, drugi to natomiast OliPad Tegra 3.

Marka jest dosyć rozpoznawalna na terenie Italii, zajmuje się produkcją elektroniki użytkowej już od ponad wieku, oba tablety mogą więc odnieść spory sukces. OliPad Tegra 3 posiada dziesięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, Androida 4.0 na pokładzie plus obsługę NFC i 3G. Niestety, informacje odnośnie pozostałych specyfikacji nie zostały ujawnione. Co do modelu OliPad Graphos, to wyposażony jest w mniejszy, ośmiocalowy wyświetlacz i z pewnością będzie posiadał trochę gorsze podzespoły niż jego większy brat.

Graphos opiera się przede wszystkim na interakcji z rysikiem i skierowany jest do grafików oraz architektów. Oba modele mają trafić na włoski rynek jeszcze przed latem – niestety cały czas nie wiemy jaka może być ich cena.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel