2

Acer Iconia Tab A510 z Tegra 3 oficjalnie potwierdzony

Acer Iconia Tab A510Po rozlicznych pogłoskach i plotkach, które obiegły sieć internetową, Acer w końcu oficjalnie potwierdził prowadzenie prac nad tabletem Iconia Tab A510, który działał będzie na Androidzie 4.0 i posiadał czteordzeniowy procesor Tegra 3. Jest to bardzo ważne urządzenie dla azjatyckiego przedsiębiorstwa, po raz pierwszy bowiem skorzysta ono z tego procesora od Nvidii i tej wersji systemu od Google.

Podobnie jak Iconia Tab A500, model A510 posiada wyświetlacz o przekątnej 10.1 cala i rozdzielczość 1280×800 pikseli. Znajdziemy tutaj także aparat 5MP z tyłu oraz przedni aparat 1MP, 1GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej oraz niezwykle wytrzymałą baterię, która zapewnia nam około trzynaście godzin nieprzerwanej pracy. Nie możemy zapominać także o obecności slotu na karty mikro SD, portów mikro HDMI oraz mikro USB.

Całe urządzenie waży niespełna 0,7kg więc posiada standardowy ciężar i charakteryzowało będzie się zastosowaniem skustomizowanego przez Acera interfejsu użytkownika. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży i zdobyć można je za niespełna 450$. Zastanawia nas jedynie z jakiego powodu na tylnej ścianie urządzenia umieszczone zostało logo igrzysk olimpijskich – jakieś powiązania?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel