0

Bilety na Google I/O 2012 wyprzedane w niespełna 30 minut!

Google I/OBilety na tegoroczny event Google I/O rozeszły się jak świeże bułeczki i ich sprzedaż została wyłączona już po niespełna 30 minutach. Nie było to jednak spowodowane awarią systemu, czy też jego przeciążeniem, a najzwyczajniej w świecie wyprzedaniem wszystkich miejscówek! Takowe zainteresowanie jest spowodowane z pewnością potencjalną prezentacją tabletu Nexus, który jeżeli wierzyć pogłoską dostępny będzie już za 200$ i działał będzie na Androidzie 5.0 Jelly Bean.

Bilety zostały wystawione na sprzedaż dnia wczorajszego o godzinie 7 czasu lokalnego. Bilety ulgowe kosztowały 300$, cena normalnych podchodziła natomiast do 900$. Nawet tak wysokie ceny nie przestraszyły zainteresowanych, którzy od razu rzucili się do zakupu. Wśród nich dominują przede wszystkim developerzy, których najbardziej interesowało będzie z pewnością funkcjonowanie Androida 5.0, pod którego w najbliższej przyszłości będą przygotowywali aplikacje.

Jak myślicie, czy w czasie Google I/O czeka nas coś równie ciekawego jak premiera tabletu Nexus? Czy wyszukiwarkowy gigant przygotował inne niespodzianki? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel