0

iPrint&Scan – Brother na smartfonach i tabletach

brotherFirma Brother przedstawia aplikację iPrint&Scan, która pozwala na drukowanie i skanowanie zdjęć z wykorzystaniem smartfona lub tabletu. Aplikacja jest w pełni darmowa i działa na urządzeniach obsługujących systemy operacyjne Android, iOS, Windows Phone 7.

Wraz z ogromnym wzrostem popularności tabletów oraz smartfonów wzrosło również zapotrzebowanie na aplikacje na te urządzenia. Firma Brother by uatrakcyjnić swoje urządzenia drukujące i zwiększyć ich możliwości, przygotowała aplikację iPrint&Scan. Aplikacja ta umożliwia drukowanie dokumentów i zdjęć w formacie PDF lub JPG na kompatybilnym urządzeniu drukującym Brother, a także skanowanie dokumentów za pomocą urządzenia Brother bezpośrednio do smartfona i tabletu.

Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach posiadających system operacyjny Android 2.1 lub nowszy, Windows Phone 7 lub iOS. Do łączności z urządzeniem drukującym firmy Brother wykorzystywana jest sieć lokalna Wi-Fi.

Pełna lista urządzeń drukujących Brother, które pracują z aplikacją iPrint&Scan jest dostępna pod adresem: http://www.brother.pl/g3.cfm/s_page/271840/s_name/iprintscancompatabilitychart

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz