0

JetBook Color Deluxe – czytnik e-booków za 600$ i z wbudowanym w stylus skanerem!

JetBook Color DeluxeZ całą pewnością stwierdzisz, że 600$ to zdecydowanie za dużo, jak za czytnik e-booków. Musisz jednak wiedzieć, że JetBook Color Deluxe nie jest zwyczajnym e-readerem, posiada bowiem kilka unikatowych funkcji, których nie znajdziesz w pozostałych urządzeniach tego typu.

JetBook Color Deluxe oferuje między innymi wyświetlacz Triton Color E Ink o przekątnej 9.7 cala i 1600×1200 pikseli. Głównym wyróżnikiem JetBook Color Deluxe jest jednak magiczny długopis, a mianowicie C-Pen, który posiada wbudowany skaner! Gadżet ten potrafi przechwytywać tekst linijka po linijce, także z zakrzywionych i nierównych powierzchni. Jest to z pewnością niezwykle przydatne urządzenie dla studentów i tych ludzi, którzy codziennie zmuszeni są do spisywania dużej ilości tekstu.

W momencie kiedy połączysz C-Pen z JetBookiem, wtedy będziesz mógł przenieść teksty ze standardowych książek bezpośrednio do pamięci e-readera. Chociaż średnie tempo działania jest zdecydowanie mniejsze niż standardowego skanera, to C-Pen możesz mieć zawsze przy sobie. Rozwiązanie z pewnością ciekawe, nie uważacie? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel