6

Carrefour podejmuje wyzwanie Biedronki? Tablet za 400zł trafił do sieci polskich hipermarketów!

TracerNiedawno informowaliśmy was o tym, że Biedronka w kwietniu wprowadza do swojej oferty tablet Goclever, który dostępny będzie już za 370złotych, zastanawiając się jednocześnie, czy spowoduje to w końcu rewolucję na rynku urządzeń mobilnych w Polsce i dynamiczny przyrost ich popularności. Zanim uzyskaliśmy odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, kolejna duża sieć handlowa, tym razem Carrefour, także chce zaoferować swoim klientom tablet. Chodzi tutaj o Tracer Ovo, kosztujący co prawda o trzydzieści złotych więcej, może on jednak w najbliższej przyszłości bez problemu działać na najnowszym systemie operacyjnym od Androida.

Tracer Ovo wyposażony jest w procesor 1.5GHz, siedmiocalowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800×480 pikseli, 512MB RAM, pamięć wewnętrzną 8GB, pełnowymiarowe porty USB oraz HDMI oraz obsługę łączności WiFi. Urządzenie dostępne jest od 399zł i chociaż działa cały czas na Androidzie 2.3, to producent obiecał, że upgrade do ICS pojawi się w najbliższym czasie.

Pierwsze tablety Tracer Ovo trafiły do jednego z krakowskich Carrefourów. Firma obiecuje jednak, że do końca kwietnia będzie jedynym oficjalnym dystrybutorem tychże urządzeń na terenie całego kraju. Jak myślicie, czy drugi bardzo tani tablet na naszym rodzimym rynku spowoduje dynamiczniejszy wzrost popularności tychże urządzeń? Jakby bowiem nie było, specyfikacje są naprawdę zadowalające, szczególnie kiedy porównamy je z ceną.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel