0

Hama z akcesoriami do iPada 3

akcesoria dla ipad 3Niemiecka firma Hama wprowadza do sprzedaży akcesoria przeznaczone dla multimedialnego tabletu iPad 3.

Firma Hama przygotowała zestaw czyszczący dla ekranu, zawierający żel oraz ściereczkę z mikrofazy. Cena wynosi 34,90 – pln. Hama poleca czarny rysik z zaokrągloną i miękką końcówką w cenie 49,90-pln.

Dostępny jest także czarny futerał „Arrezo” za 79,90–pln. Efektowny wygląd to nie jedyny walor futerału. Miękka wyściółka wewnętrzna chroni ekran. Co istotne, iPada3 może pracować bez wyjmowania go z futerału.

Obok etui jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów do tabletów jest klawiatura. Hama posiada w ofercie białą klawiaturę Bluetooth do iPada 3 w cenie 199-pln. Charakteryzuje się ona płaską, atrakcyjną konstrukcją. Klawiatura obsługuje specjalne funkcje iPada, takie jak kontrola audio i szybki dostęp do wyszukiwania.

Słuchawki Skullcandy Aviator Roc Nation to produkt przeznaczony dla fanów muzyki. Wspólnie z iPadem3 tworzą wyjątkową parę. Są wykonane z poliwęglanu, stali nierdzewnej, aluminium i tworzywa ABS, charakteryzującego się dużą wytrzymałością i odpornością na zarysowania.

Słuchawki powstały w kooperacji z ROC Nation, wytwórnią słynnego rapera Jay-Z. Skullcandy Aviator Roc Nation posiadają pasmo przenoszenia 20-20K Hz i maksymalną moc wejściową 100mW. Kosztują 699 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz