0

Wacom prezentuje Bamboo Stylus duo dla tabletów

wacom bamboo stylus duoFirma Wacom zaprezentowała nowy gadżet dla tabletów internetowych. Wacom Bamboo Stylus duo to nowy, dwufunkcyjny rysik do iPada i tabletów z systemem Android.

Bamboo Stylus duo charakteryzuje się eleganckim designem i wysokiej jakości wykonaniem. Jest narzędziem do pisania, rysowania czy szkicowania zarówno w świecie cyfrowym, jak i analogowym.

Wielofunkcyjny Bamboo Stylus duo oraz gama kolorowych Bamboo Stylus solo – tylko z gumową końcówką – tworzą wciąż powiększającą się rodzinę rysików do ekranów dotykowych zaprojektowanych przez firmę Wacom. Każdy z produktów może pomóc wizualizować myśli w życiu prywatnym i w pracy: od tworzenia notatek czy komentarzy, poprzez rysowanie, aż po tworzenie narzędzi ułatwiających komunikowanie się, takich jak mapy myśli, tabele czy szkice. Korzystanie z piórka, w sposób cyfrowy i tradycyjny, jest intuicyjne i naturalne.

Aplikacja Bamboo Paper dostępna również na Androidzie

Aby ułatwić interakcję z urządzeniami cyfrowymi i nowymi technologiami, Wacom nieustannie obserwuje potrzeby użytkowników. Dlatego wprowadzeniła Bamboo Paper do sklepu Google Play. Bezpłatna aplikacja do robienia cyfrowych notatek i szkicowania, która niedawno przekroczyła próg 2,5 miliona pobrań na tabletach iPad pozwoli również użytkownikom urządzeń opartych na Androidzie, tworzyć i dzielić się odręcznymi notatkami, rysunkami czy szkicami na urządzeniach mobilnych. W połączeniu z Bamboo Stylus, aplikacja Bamboo Paper jest idealnym uzupełnieniem wszystkich ekranów dotykowych. Aplikacja będzie dostępna do bezpłatnego pobrania ze sklepu Google Play w maju br. Więcej funkcji, takich jak równoczesne korzystanie wielu notatników, będzie dodawane w najbliższych miesiącach.

Cechy i zalety Bamboo Stylus duo
• Łatwość korzystania zarówno z ekranu dotykowego, jak i tradycyjnego papieru za pomocą jednego narzędzia
• Naturalne korzystanie z obu końcówek
• Lepsze wrażenia użytkowników rysika z korzystania z intuicyjnej aplikacji do robienia notatek (Bamboo Paper)
• Wykończenie kolorowym materiałem
o wysokiej wartości chromowany metal
o satynowa faktura i elegancka kolorystyka (srebrny platynowy / czarny)
o miękkie pierścienie pozwalające na płynne i eleganckie dopasowanie skuwki na obu końcówkach
• Gładka i miękka gumowa przewodząca końcówka (6mm)
• Czarny długopis z tuszem (średnica stalówki: 0,7 mm)
• Zrównoważona i zoptymalizowana waga pióra: 24g
• Wymienna, standardowa stalówka pióra – kompatybilna ze wszystkimi rysikami Bamboo Stylus
• Wymienny, standardowy wkład atramentowy

Bamboo Stylus duo będzie dostępny od maja 2012 w cenie 39,90 EUR (z VAT). Aplikacja Bamboo Paper do iPada i Androida będzie dostępna do bezpłatnego pobrania z Apple App Store i Google Play Android od maja 2012.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz