0

Lenovo Ideatab S2109 – 9.7-calowy tablet z Androidem 4.0 [wideo]

Lenovo Ideatab S2109Muszę przyznać, że wcześniej nie miałem okazji, aby usłyszeć o urządzeniu Lenovo Ideatab S2109, z całą pewnością cieszy jednak fakt, że na rynku tabletów pojawił się kolejny model z ciekawymi specyfikacjami. Lenovo zaprezentowało posiadający 9.7 cala tablet, z ekranem IPS w formacie 4:3 i obsługuą rozdzielczości 1024×768 pikseli.

W tablecie znaleźć ma się także procesor TI OMAP, 1GB pamięci wewnętrznej oraz chip TI WiLink WL1281 do obsługi połączeń bezprzewodowych. Chip ten obsługuje połączenie WiFi, Bluetooth i posiada jednocześnie funkcję radia FM. Co do samego systemu operacyjnego, na pokładzie Lenovo Ideatab S2109, znajdziemy najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, z obsługą sklepu Google Play oraz dostępem do ekskluzywnego sklepu z aplikacjami należącymi do Lenovo.

Należy wspomnieć także o aparacie 1.3MP do przeprowadzania wideorozmów oraz systemie audio od SRS Trumedia, który składa się z aż czterech głośników. W urządzeniu znajdziemy także slot na kartę mikro SD, porty mikro USB oraz mikro HDMI oraz baterię, zapewniającą nawet do dziesięciu godzin nieprzerwanej pracy. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tablecie od Lenovo, zapoznaj się z poniższym materiałem wideo:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel