0

Yarvik GoTab Exxa. Nowy tablet z Androidem 4.0

Yarvik GoTab ExxaFirma Yarvik wprowadza do sprzedaży nowy, multimedialny tablet internetowy Yarvik GoTab Exxa. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.0 i wspierany jest procesorem 1,2 GHz.

GoTab Exxa jest pierwszym modelem z rodziny tabletów Yarvik, w którym zastosowano system operacyjny Android 4.0 „Ice Cream Sandwich”.

Drugą nowością jest procesor Cortex A8 1,2 GHz z dedykowanym układem graficznym. Na uwagę zasługuje również wbudowana pamięć 1GB RAM DDR3.

TAB465EUK jest pierwszym modelem z ekranem 9,7 cala, który dodatkowo wyposażony jest w matryce IPS, umożliwiający oglądanie obrazu pod kątem 178 stopni. 10-punktowy pojemnościowy ekran wielodotykowy wykonany jest ze szkła odpornego na zarysowania.

Tablet posiada rozwiązania i udogodnienia zastosowane w poprzednich modelach, min. wbudowane łącze Wi-Fi w standardzie N (do nawiązania bezprzewodowego połączenia z internetem), dwie wbudowane kamery: 300K VGA z przodu i 2,0-megapikselowa z tyłu (do wykonywania zdjęć i nagrywania filmów), gniazdo pamięci MicroSD (pozwalające na rozszerzenie pamięci do 32 GB). Fabrycznie zainstalowano również liczne aplikacje, tj. przeglądarkę internetową, ES File Explorer, album zdjęciowy oraz odtwarzacz audio-wideo. Dodatkowo, za pomocą domyślnie zainstalowanego sklepu z aplikacjami „GetJar” można zwiększać funkcjonalność urządzenia poprzez pobieranie programów i instalowanie ich na tablecie.

Urządzenie GoTab Exxa umożliwia użytkownikowi odtwarzanie najpopularniejszych formatów wideo w maksymalnej rozdzielczości 2160p Quad HD. Ponadto, port mini-HDMI 1080p pozawala na oglądanie filmów zgromadzonych w pamięci tabletu GoTab na telewizorze HD.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a jego cenę ustalono na 979zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz