0

BlackBerry OS 2.0.1 już dostępny!

BlackBerry PlayBookW lutym tego roku, Research in Motion wprowadziło ważną aktualizację systemu operacyjnego BlackBerry PlayBooks OS do wersji 2.0, która wniosła z sobą wiele nowych funkcji i usprawnień. Teraz, przyszedł czas na kolejną aktualizację, tym razem do wersji 2.0.1, która skoncentrowana jest przede wszystkim na licznych poprawkach w oprogramowaniu systemu.

Chociaż wielu użytkowników PlayBooków oczekiwało, że update będzie znacznie większy, to i tak niesie on z sobą wiele niezwykle ważnych poprawek. Na chwilę obecną około milion osób aktywne korzysta z BlackBerry PlayBook, co jest niezwykle łatwe do zrozumienia, kiedy przypomnimy, że cena urządzenia została zmniejszona do 200$. Wracając jednak do samej aktualizacji, to poprawia ona między innymi wydajność działania przeglądarki, przyśpieszając ładowanie się stron internetowych, dodaje wsparcie dla aplikacji na Androida, poprawia jakość wideokonferencji i tak dalej.

Użytkownicy mają ponoć automatycznie otrzymać powiadomienie o aktualizacji oprogramowania albo mogą sprawdzić manualnie czy jest ono dostępne poprzez ustawienia urządzenia. Należy jednocześnie stwierdzić, że wszystkie osoby, które nabyły BlackBerry PlayBook po 17 kwietnia, aktualizację będą miały już wykonaną z automatu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel