1

Produkcja Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 wstrzymana – upgrade procesora do quad core

Samsung Galaxy Tab 2Wszystko wskazuje na to, że Samsung wstrzymał produkcję dziesięciocalowej wersji Galaxy Tab 2, w celu umieszczenia w swoim najnowszym urządzeniu czterordzeniowego procesora. Informacja ta pochodzi ze źródeł z wnętrza przedsiębiorstwa, są one więc najprawdopodobniej prawdziwe. Jak udało nam się dowiedzieć, tablet ten występuje pod pseudonimem Espresso – o urządzeniu takim informowaliśmy was już w zeszłym tygodniu.

Samsung miał zadebiutować z dwoma nowymi tabletami Espresso jeszcze w tym roku – modelem siedmio oraz dziesięciocalowym, gdzie każdy z nich otrzyma czterordzeniowe procesory i świetne wyświetlacze. Jeżeli pogłoski są prawdzie, może się okazać, że będą to po prostu zmodernizowane wersje Galaxy Tab2. Nie mamy pojęcia jaki chipset znajdzie się w urządzeniu, większość serwisów internetowych stawia jednak na Exynos 4412 Quad Core.

W czasie prezentacji Galaxy Tab 2 na MWC 2012 wielu konsumentów było zdziwionych, azjatycka firma nie zaprezentowała bowiem niczego innego oprócz Androida 4.0 ICS. Wprowadzenie do tabletu czterordzeniowego procesora z pewnością zwiększyłoby znacznie jego atrakcyjność, podobnie jak lepszy wyświetlacz i większa ilość pamięci RAM.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel