1

Aktualizacje Androida do wersji 4.0 dla tabletów z linii Iconia już 27 kwietnia!

Acer Iconia TabW przyszłym tygodniu, wszyscy użytkownicy tabletów Acer Iconia A500 i A100 doczekają się wreszcie aktualizacji oprogramowania do Androida Ice Cream Sandwich. Niestety, jak na razie data 27 kwietnia dotyczy tylko i wyłącznie użytkowników z USA, w innych miejscach na świecie trzeba będzie na nią dłużej poczekać i pojawi się dopiero za ponad półtora tygodnia.

Dużo szczęścia mają z pewnością mieszkańcy Ameryki Łacińskiej, w której Acer Iconia Tab A200 zostanie zaktualizowany do Androida 4.0 już 25 kwietnia. Nie udało nam się uzyskać jednak informacji o przewidzianych aktualizacjach dla modelu A501. Jeżeli jednak takowa by się pojawiła, to na swoim urządzeniu zobaczysz po prostu okienko z informacją, że pojawił się nowy firmware, który dostępny jest już do ściągnięcia. Gdyby jednak okienko takie nie wyskoczyło do dziesięciu dni od rozpoczęcie aktualizacji, wtedy najlepiej wykonać ją ręcznie poprzez ustawienia.

Aktualizacja tabletów z serii Iconia Tab sprawi, że zmianie ulegnie interfejs użytkownika, pojawią się nowe ikony, widżety, menu aplikacji, poprawie ulegnie stabilność baterii, wygląd interfejsu aparatu oraz prędkość działania urządzeń.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel