2

Tablet Prestigio PMP5097CPRO z Google Android 4.0

Prestigio PMP5097CPROFirma Prestigio wprowadza do sprzedaży nowy tablet internetowy z systemem operacyjnym Google Android 4.0 oraz ekranem 9,7 cala. Tablet Prestigio PMP5097CPRO kosztuje 999 zł.

MultiPad Prestigio 5097CPRO to urządzenie o optymalnym zapleczu technologicznym i rozbudowanych możliwościach. Wydajna praca tabletu opiera się na procesorze ARM Cortex-A8, taktowanym zegarem o częstotliwości 1GHz i wyposażonym w 1GB pamięci RAM DDR3. Wbudowane głośniki stereo oraz duży 9.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768pix umożliwiają pełne wykorzystanie zaawansowanych opcji multimedialnych, zarówno pod względem audio, jak i wizualnym. Dotykowy ekran Matrix Multi touch bazuje na profesjonalnej matrycy IPS, która gwarantuje szeroki kąt widzenia, utrzymując równomierne podświetlenie i stałość kolorów. Dzięki temu obraz jest wyraźny bez względu na ułożenie tabletu.

Dopełnieniem multimedialnych możliwości PMP5097CPRO jest wbudowany 0.3MPx aparat oraz czterokierunkowy G-sensor, który dla wszystkich zapalonych graczy oznacza jeszcze większą frajdę podczas nawigacji i prowadzenia wirtualnych rozgrywek. Urządzenie posiada także funkcję bezprzewodowego połączenia z Internetem za pomocą Wi-Fi i pozwala z powodzeniem korzystać z szerokich możliwości sieci, zarówno komunikacyjnych i informacyjnych, jak i multimedialnych.

Tablet Prestigio pracuje w oparciu o nowy, wydajny system operacyjny Andorid 4.0 ICS. Ice Cream Sandwich to pełne pole możliwości rozwijania funkcjonalności tabletu dzięki pobieranym z platformy Google Play aplikacjom. Wszystkie wgrane dokumenty, zdjęcia, pliki audio i wideo można przechowywać na 8GB wbudowanej pamięci NAND Flash, którą w razie potrzeby można uzupełnić kartą SD do 32GB.

Design urządzenia prezentuje się w sposób prosty i nowoczesny, a ergonomiczny kształt wpływa na funkcjonalność i mobilność. Dla lepszej ochrony do tabletu dołączony jest skórzany pokrowiec.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com, gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 50 000 w języku polskim.

Cena: 999 zł.

Co sądzicie o tym modelu? Kupilibyście go? Czy może jest za drogi jak na swoje możliwości i markę urządzenia?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz