0

Prestigio MultiPad 5097CPRO – 9.7 cala wielkich możliwości

Prestigio PMP5097CPRONowy MultiPad Prestigio 5097CPRO to bogactwo możliwości zamkniętych w jednym mobilnym urządzeniu. Przejrzysty, 9.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768pix oraz najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich czynią z niego tablet wyjątkowej klasy.

Już na pierwszy rzut oka MultiPad Prestigio 5097CPRO wyróżnia się dużym, dotykowym wyświetlaczem Matrix Multi touch, który przeniesie Cię w zupełnie inną rzeczywistość… Wbudowana matryca IPS gwarantuje szeroki kąt widzenia, zapewniając równomierne podświetlenie i stałość kolorów bez względu na położenie tabletu. Fantastyczne, żywe barwy i wyraźne kontury sprawiają, że obraz niemal wyrywa się z ekranu, a Ty z przyjemnością możesz zanurzyć się w niezwykły świat PMP5097CPRO.

PMP5097CPRO posiada 1GB pamięci RAM DDR3 i pracuje w oparciu o wydajny procesor ARM Cortex-A8 taktowany zegarem o częstotliwości 1GHz, dzięki czemu błyskawicznie odpowiada na Twoje polecenia wydawane za pomocą dotykowego wyświetlacza. Możliwość kreowania połączeń Wi-Fi oraz nowoczesny Android 4.0 stanowią ukoronowanie szerokich kompetencji tabletu, czyniąc go urządzeniem wszechstronnym i praktycznym. Muzyka, filmy, książki, bogactwo internetowych zasobów – wszystko to czeka na Ciebie na pokładzie nowego PMP5097CPRO.

Jeśli tylko chcesz możesz dowolnie rozszerzać funkcjonalność urządzenia dzięki pomysłowym aplikacjom dostępnym na platformie Google Play. Twoja ulubiona muzyka, filmy i zdjęcia z powodzeniem zmieszczą się na 8GB wbudowanej pamięci NAND Flash, którą zawsze możesz rozszerzyć kartą SD do 32GB.

Fanów gier uskrzydli czterokierunkowy sensor ruchu ożywiający wirtualne zmagania, miłośników muzyki z pewnością zadowolą wbudowane głośniki stereo idealnie odwzorowujące dźwięki, a pasjonaci wideo konferencji mogą czatować ze znajomymi przy pomocy kamery o rozdzielczości 0,3MPx. Dopełnieniem funkcji multimedialnych jest możliwość przeniesienia obrazu w jakości HD na zewnętrzny monitor lub telewizor.

Na uwagę zasługuje również elegancki design urządzenia, którego podkreśleniem jest znajdujący się w zestawie skórzany pokrowiec.

Ciesz się całą gamą możliwości w towarzystwie nowego PMP5097CPRO!

Artykuł Sponsorowany

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz