2

ZTE Light Tab 2 już w ofercie T-Mobile

ZTE Light TAB 2T-Mobile rozszerza ofertę sprzedawanych urządzeń o tablet ZTE Light Tab 2, który będzie dostępny zarówno z Internetem mobilnym jak i domowym.

Tablet będzie oferowany za 1 zł w abonamencie za 69,9 zł z pakietem 4 GB przy umowie na 36 miesięcy. Dla klientów T-Mobile urządzenie będzie dostępne w niższym abonamencie. Dzięki atrakcyjnej cenie już od 59,90 zł miesięcznie dla klientów T-Mobile, ZTE Light Tab 2 jest rozwiązaniem dla użytkowników rozpoczynających swoją przygodę z tabletami.

W ofercie stacjonarnej ZTE Light Tab 2 będzie dostępny w cenie 99 zł z Internetem domowym o prędkości do 2 Mb/s oraz routerem WLAN pozwalającym na bezprzewodowe łączenie się urządzeń z Internetem w abonamencie za 69,9 zł oraz umowie na 36 miesięcy. Dla klientów T-Mobile abonament będzie wynosił 59,9 zł.

Tablet ZTE Light Tab 2 wyposażony jest w 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600. Sercem tego urządzenia jest procesor Qualcomm MSM8255 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz. Tablet jest wyposażony w moduł HSPA, GPS, Bleutooth oraz Tuner FM. Całością zarządza system operacyjny Android w wersji 2.3.5. Urządzenie posiada 512 MB pamięci operacyjnej oraz wbudowaną 4 GB pamięć oraz dodatkowe 4 GB w zestawie na karcie microSD, które będzie można rozszerzyć aż do 32 GB . Ponadto tablet posiada kamerę do prowadzenia rozmów video oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

Zamierzacie kupić ten model w ofercie T-Mobile?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz