0

Kolejny tani tablet z Indii: Datawind Ubislate, wyceniony na 57$

Datawind UbislateIndyjski tablet Aakash w ostatnim czasie cieszy się sporą popularnością, czy też dokładniej mówiąc jego druga wersja. Kosztujący 35$ tablet może mieć jednak w najbliższym czasie konkurencję ze strony Datawind – posiadająca swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii firma przygotowuje bowiem dwie wersje nowego urządzenia o nazwie Ubislate.

Tańszy model kosztował będzie naprawdę mało, bo zaledwie 57$. Dopłacając jednak jedyne 20$ będziesz mógł już otrzymać urządzenie z ekranem pojemnościowym zamiast opornościowego. Oba modele wyposażone będą w siedmiocalowy ekran, procesor 800MHz oraz 256MB pamięci RAM. Co do pozostałych specyfikacji to warto wspomnieć o Androidzie 2.3 jako systemie operacyjnym, porcie USB oraz 4GB pamięci wewnętrznej.

Jeżeli Datawind uda się wprowadzić tablet na rynek indyjski, to posiada już zapewnienie jednego z tamtejszych operatorów telekomunikacyjnych, że ten zagwarantuje nieograniczony dostęp do internetu z poziomu urządzenia za jedyne 2$ miesięcznie! Ciekawie kiedy w Polsce doczekamy się takich ofert naszych operatorów?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel