3

Modecom FreeWAY TAB 7.0. Kolejny tablet z Androidem

Modecom FreeWAY TAB 7.0Firma Modecom wprowadza do sprzedaży multimedialny tablet internetowy Modecom FreeWAY TAB 7.0. Urządzenie wyróżnia się ekranem o przekątnej 7 cali i systemem operacyjnym Google Android.

FreeWAY TAB 7.0 to najnowszy produkt w ofercie polskiego producenta sprzętu komputerowego firmy Modecom, który przeznaczony jest do pracy w charakterze urządzenia wielofunkcyjnego. Urządzenie pracuje w oparciu o stabilny system operacyjny Google Android 2.3 z dostępem do platformy multimedialnej Google Play. Jak podaje producent już wkrótce pojawi się możliwość aktualizacji systemu do wersji 4.0 ICS.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor ALLWINNER A10 1 GHz. Wbudowany w urządzenie akcelerator grafiki 3D pozwala na czerpanie przyjemności z gier opartych na grafice trójwymiarowej. Z kolei umiejscowione w bocznej części złącze HDMI umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzenia do telewizora HD. Wbudowana w urządzenie pamięci flash o pojemności 8GB, pozwala użytkownikowi na przechowywanie dużej ilości danych.

Modecom FreeWAY TAB 7.0

FreeWAY TAB 7.0 wyróżnia się ekranem 7 calowym i cienką szklana powłoką pokrywającą wyświetlacz.

W zastawie wraz z urządzeniem klient otrzyma uchwyt samochodowy, ładowarkę sieciową oraz ładowarkę samochodową. Produkt będzie dostępny w sprzedaży od maja 2012 r.

Sugerowana cena MODECOM FreeWAY TAB 7.0 599zł, natomiast okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące.

To kolejny tablet internetowy z dość niskiego przedziału cenowego. Czy zdecydowalibyście się na kupno tego urządzenia? Jak dla mnie to nic specjalnego, ale niedługo pojawi się u nas w testach to go sprawdzimy 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz