3

Tablet od Pierre Cardin za 299zł na Grouponie!

Pierre CardinW serwisie Groupon pojawiła się naprawdę ciekawa oferta – chodzi mianowicie o siedmiocalowy tablet od znanej marki odzieżowej Pierre Cardin, który dzięki grupowym zakupom możemy nabyć nie za 599zł, ale już za jedyne 299zł!

Cena jest naprawdę atrakcyjna, szczególnie, że urządzenie posiadało będzie dosyć zadowalającą specyfikację. Na jego pokładzie znajdziemy Androida Gingerbread, Procesor IMAP o częstotliwości taktowania 1GHz, 256MB pamięci RAM, wyświetlacz o rozdzielczości 800×480, baterię o pojemności 3000mAh, WiFi, wbudowany aparat 0,3MP oraz slot na USB, HDMI i modem 3G.

Tablet od Pierre Cardin wyróżnia z pewnością ponadprzeciętna stylistyka, podobnie jak wszystkie inne kreacje i prace jednego z najsłynniejszych projektantów w świecie mody. Jeżeli lubisz modne dodatki, to urządzenie to z pewnością jest idealne dla Ciebie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel

 • Mail

  Nie bardzo tu widze „ponadprzecietnej stylistyki” 🙂 i te 256 MB ramu – zgroza. Ciekaww, że w wiekszosci tanich tabletów obcinają pmięć a to pewnie pozwala oszczędzić 10 centów na sztuce.

 • Oporowy wyswietlacz , 256 ram i andek 2,2 Czyli specyfikacja Godna 2009 roku!
  Artykul sponsorowany

  • Anonim

    to nie jest art sponsoorwany 🙂