0

Samsung zapowiedział aktualizację systemu operacyjnego urządzeń z serii Galaxy do Androida 4.0 na terenie Kanady!

SamsungKanadyjski oddział Samsunga podał właśnie do informacji, że w najbliższym czasie miejsce będzie miała aktualizacja wszystkich urządzeń Galaxy, w tym tabletów, do systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich, właśnie na terenie tego kraju. W zależności od konkretnego urządzenia i operatora, aktualizacje mają pojawić się najpóźniej do końca drugiego kwartału bieżącego roku.

Lista urządzeń objętych aktualizacją obejmuje między innymi Galaxy S II (także w wersji LTE, LTE HD i X), Galaxy Note, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab 8.9 i Galaxy Tab 10.1. System Android 4.0 nie tylko zwiększy wydajność tychże urządzeń, ale także żywotność baterii, wprowadzając jednocześnie Face Unlock oraz Android Beam.

Pomimo, że informacja ta z pewnością może napawać optymizmem to i tak cały czas pozostaje pewien niesmak. Czas, w którym największe firmy przygotowują się do aktualizacji systemów swoich urządzeń jest bowiem zbyt długi. Wystarczy popatrzeć na Motorolę Xoom 2 i wspomniane właśnie produkty od Samsunga. ASUS natomiast był w stanie zapewnić aktualizacje już miesiące temu, nie mówiąc o tanich, azjatyckich tabletach, które od dawna działają na najnowszej wersji Androida.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel