0

Huawei MediaPad doczekał się aktualizacji do Androida 4.0!

Kolejny news w ten słoneczny, majowy dzień i kolejna informacja o aktualizacji systemu operacyjnego do Androida 4.0. Tym razem chodzi tutaj o firmę Huawei i jej tablet MediaPad, który jak doskonale wiemy, był pierwszym urządzeniem działającym na Androidzie 3.2 w zeszłym roku. Z całą pewnością może to wpłynąć na ponowne zwiększenie popularności tabletu, gdyż na rynku cały czas ciężko znaleźć porządne, siedmiocalowe urządzenia działające na Ice Cream Sandwich.

Nowe oprogramowanie dostępne jest na stronie internetowej MediaPad. Ci, którzy liczą na mocną personalizację OS-u z pewnością będą zawiedzeni, gdyż wydaje się on być podstawową i niemodyfikowaną praktycznie w żaden poważniejszy sposób wersją Androida 4.0. Jedyne co uległo zmianie, to  nowa aplikacja aparatu, zmieniona galeria oraz możliwość usunięcia ostatnio używanych aplikacji z menu.

Warto także przypomnieć dokładniejszą specyfikację Huawei MediaPad. W  jego wnętrzu znajdziemy dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1,2GHz, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej i siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Nie możemy zapominać także o obecności dwóch aparatów i obsłudze łączności WiFi, Bluetooth oraz GPS.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel