0

BlackBerry PlayBook 4G – wstępna specyfikacja

PlayBook 4Gnowy CEO przedsiębiorstwa RIM, Thorsten Heins, ogłosił niedawno, że na rynku w najbliższym czasie pojawić ma się tablet PlayBook w wersji 4G. Chociaż nie wspomniał on dokładniej o tym, jak wyglądało będzie urządzenie, to dzięki drobnemu wyciekowi, mamy na nie przynajmniej ogólny pogląd.

 Nowe urządzenie będzie w stanie połączyć się z szybkimi sieciami szerokopasmowymi, działać będzie na dwurdzeniowym procesorze 1.5GHz oraz wyposażone zostanie w łączność NFC. Nowy tablet to z pewnością dziesięciocalowy model, w przeciwieństwie do swojego mniejszego poprzednika. Cena jakiej możemy się spodziewać to około 200$, urządzenie to może okazać się więc naprawdę interesujące.

Warto przypomnieć także o tym, że PlayBook jest kompatybilny z aplikacjami przystosowanymi pod Androida, a co więcej, posiada także emulator gier wydawanych na PlayStation. QNX OS posiada obecnie w sobie wszystkie niezbędne funkcjonalności, szczególnie, że ostatnia aktualizacja wprowadziła klienta poczty, funkcje komunikatora i wszystkie te opcje, które uczyniły popularne Jeżyny sławnymi. Ciekawe, co PlayBook 4G jeszcze z sobą przyniesie? Może większą pamięć i porządny aparat? Jaka jest wasza opinia? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel