0

Samsung Smart App Challenge 2012 –nagrody o wartości 4 milionów dolarów!

Samsung Smart App Challenge 2012Samsung chce wpłynąć na jakość aplikacji tworzonych pod Androida, przygotował więc konkurs dla developerów z ogromną, sięgającą bowiem 4 milionów dolarów, pulą nagród. Konkurs, o którym mowa to Smart App Challenge 2012 i wziąć można w nim udział przygotowując oprogramowanie kompatybilne nie tylko z najnowszym OS-em od Google, ale także urządzeniami Galaxy Tab oraz Galaxy Note.

Głównym kryterium, które zdecyduje o tym, jaka aplikacja wygrała będzie liczba jej pobrań, a nagrody pieniężne wahały będą się w przedziale od 30 do aż 200 tysięcy dolarów. Developerzy mają także możliwość przygotowywania aplikacji dla S Pen, korzystając z Samsung SDK, tutaj jednak ich wysiłki zostaną poddane ocenie przez specjalne jury (przedział nagród pozostaje taki sam). Co więcej, Samsung obiecał ogromne wsparcie promocyjne i marketingowe dla najlepszych aplikacji, w tym wzmiankę w komunikatach prasowych, informacje umieszczane na kanałach społecznościowych itd.

Smart App Challenge 2012 trwa do trzydziestego września bieżącego roku i według spekulacji, w okolicach tej daty, będziemy mogli zobaczyć nowego Galaxy Note lub Galaxy Taba.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel