3

Vedia X7 – kolejny ani tablet na polskim rynku dzięki Media Expert

Vedia X7Po Biedronce, Carrefourze i Polo Markecie, które wprowadziły do swojej oferty naprawdę przystępne i kosztujące zaledwie kilkaset złotych tablety, przyszedł czas na dystrybutora elektroniki użytkowej, a mianowicie Media Expert. W sklepach tej sieci, znaleźć możemy obecnie urządzenie Vedia X7, które działa na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich i wyposażone jest w procesor 1GHZ, 512MB pamięci RAM DDR3, siedmiocalowy ekran pojemnościowych i rozdzielczość 800×480 pikseli.

Vedia X7 jest w stanie zaoferować użytkownikom również wejście mini HDMI, slot na karty mikro SD oraz przednią kamerę umożliwiającą przeprowadzanie rozmów oraz wykonywanie zdjęć i rejestrację filmów. Należy wspomnieć także o zastosowaniu modemu WiFi, który zgodny jest ze standardami 802.11b/g/n, zapewniając naprawdę dobrą jakość sygnału.

To co wszystkich nas zawsze interesuje to także bateria. W modelu X7 zastosowany zostało litowo-jonowy akumulator, posiadający pojemności 3200mAh. Jako, że jest to urządzenie siedmiocalowe, działające na Androidzie 4.0, możesz liczyć na to, że tablet na takiej baterii wytrzyma naprawdę wiele godzin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel