0

Mobilne inwestycje na tabletach, teraz również na Androida

xtabDom Maklerski X-Trade Brokers S.A. poszerzył funkcjonalność platformy xTab przeznaczonej dla użytkowników tabletów, umożliwiając zawieranie transakcji na systemie Android.

XTB udostępnił swoim Klientom aktualizację aplikacji xTab – teraz dokonywanie mobilnych transakcji będzie możliwe także na tabletach opartych o system Android.

Aplikacja xTab umożliwia inwestowanie na rynku walutowym Forex i na rynku surowców za pomocą tabletów z systemem iOS oraz Android, w dowolnym miejscu na świecie. Mobilna platforma zapewnia pełną kontrolę nad rachunkiem inwestycyjnym oraz możliwość zarządzania wykresami potrzebnymi do handlowania w czasie rzeczywistym. xTab daje także możliwość obserwowania kalendarium ekonomicznego i głównych wskaźników makroekonomicznych na świecie, które mogą wpłynąć na transakcje prowadzone przez klientów. XTB udostępnia swoim inwestorom bezpłatne oprogramowanie w postaci nowoczesnych platform transakcyjnych, gotowych do zainstalowania na przenośnych urządzeniach komunikacyjnych, dzięki którym mogą aktywnie uczestniczyć w rynku z dowolnego miejsca na świecie.

W rodzinie platform transakcyjnych, będących autorskimi rozwiązaniami firmy, oprócz xTaba, do dyspozycji klientów są także: xStation (stabilna, a jednocześnie niezwykle łatwa w użyciu platforma działająca w każdej przeglądarce internetowej), xMobile (możliwość kompletnego zarządzania rachunkiem inwestycyjnym na urządzeniach typu tablet i smartfon) oraz xOption (handel na kilkudziesięciu kontraktach opcyjnych, opartych o ceny walut, towarów i indeksów). Klienci XTB mogą oczywiście korzystać także z powszechnie dostępnych platform MetaTrader oraz Sidoma (platforma obrotu instrumentami finansowymi z GPW).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz