0

KL TRADE: Nowe etui z funkcją podstawki na iPada

etui do ipada KL TradeFirma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model etui na iPada, które oprócz solidnego wykonania i eleganckiego designu posiada również funkcję podstawki. Dzięki temu użytkownik może ustawić urządzenie w dogodnej dla siebie pozycji i wygodnie korzystać z jego multimedialnych właściwości.

Zadanie większości pokrowców na urządzenia mobilne ogranicza się do mniej lub bardziej skutecznej ochrony wyświetlacza i obudowy. Coraz częściej jednak użytkownicy oczekują od akcesoriów multifunkcyjności i szerszego zastosowania. Firma KL TRADE wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadza do oferty klasyczne, eleganckie etui na iPada, które oprócz funkcji ochronnych i tych związanych z transportem urządzenia, pełni również rolę wygodnej podstawki. Pokrowiec jest tak zaprojektowany, że po jego otwarciu możliwe jest utworzenie stabilnej konstrukcji opartej na systemie rzepów i zawiasów.

etui do ipada KL Trade

Zewnętrzne krawędzie etui, stanowiące podstawę tej konstrukcji, wspierają środkową pochyloną część pokrowca, w której znajduje się tablet. Rozwiązanie to docenią zapewne osoby, które dużo podróżują lub po prostu lubią podczas pikniku czy pod namiotem obejrzeć film w wygodnej dla siebie pozycji. Elementy etui, dzięki solidnemu wykonaniu i pomysłowemu dopasowaniu, precyzyjnie ze sobą współpracują, dlatego rozłożenie i złożenie konstrukcji jest kwestią kilku sekund. Do pokrowca dołączono wygodny uchwyt umożliwiający bezpieczny transport urządzenia.

Nowe etui od KL TRADE dostępne jest w eleganckich odcieniach czerni.

Sugerowana cena: 99 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz