0

Asus uruchomił podstronę poświęconą Asus Eee Pad Transformer

Asus uruchomił podstronę poświęconą chyba najciekawszemu zapowiedzianemu ostatnio tabletowi. W super cienkiej obuudowie grubości 12.98mm mieści się ważący zaledwie 680g, ASUS Eee Pad Transformer. Tablet można przekształcić w pełnowartościowy Notebook dołączając opcjonalną stację dokującą z pełną klawiatura qwerty.

Asus Eee Transformer Pad działa pod kontrola systemu operacyjnego Android w wersji 3.0 wyposażonego w autorską nakładkę Asusa nazwaną WaveshareUI, w środku znajdziemy dwurdzeniowy procesor NVIDIA ® ™ Tegra 2 , port HDMI 1.3a, aby połączyć się z HDTV wraz z systemem surround 5.1, a także dwa aparaty 5MP z tyłu – i 1.2MP z przodu. Adobe ® Flash ® 10.2 który można pobrac z Android Market, lub doinstalować poprzez późniejszą aktualizację od Asusa, dźwięk 3D z SRS Premium Sound. Asus twierdzi, że tablet jest w stanie pracować do 9.5 godziny na jednym ładowaniu,a stacja dokująca, ma przedłużać żywotność baterii do 16 godzin. Po aktualizacji przewidzianej na połowię kwietnia, ma zostać udostępniona opcja MyCloud zapewniające dostęp do naszych treści w chmurze.

Natomiast cena modelu o pojemności 16GB ma wynosić około 400$ (niecałe 500$ ze stacją dokującą w zestawie), jednak znając nasze realia cena w Polsce będzie zdecydowanie wyższa.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Krzysztof Kulpiciński