0

8.9-calowy tablet od Amazona zadebiutuje pod koniec roku. Nowy Kindle natomiast już tego lata

Amazon Kindle FireTablet Amazon Kindle Fire osiągnął większy sukces niż ktokolwiek mógł się spodziewać – wielką szkodą byłoby, jeżeli nie doczekałby się swojego następcy. Model ten cały czas jest przygotowywany i najprawdopodobniej trafi na półki sklepowe pod koniec bieżącego roku, przed rozpoczęciem Świąt Bożego Narodzenia. Z tego co udało nam się dowiedzieć, wynika, że nowy Kindle Fire będzie delikatnie większy od swojego poprzednika i posiadał będzie 8.9-calowy ekran. Trwają również prace nad nowym czytnikiem e-booków Kindle, którego debiut przewidziany jest na lipiec.

Amazon Kindle Fire zrobił ogromną furorę między innymi dzięki swojej niewygórowanej cenie (200$) i mamy nadzieję, że kolejny model tego tabletu, nie będzie posiadał ceny o wiele większej. Czy w nowym urządzeniu zobaczymy czterordzeniowy procesor i układ graficzny Tegra 3? Czy jest szansa, że na tablecie pojawi się Android 5.0 Jellybean? Żeby uzyskać odpowiedź na te pytania, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Co do samego czytnika e-booków, to dostępne będą wersje WiFi oraz 3G i ponoć ma być on wyposażony we własną, przednią lampkę, która umożliwi czytanie nawet w przypadku słabych warunków oświetleniowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel