0

Chameleon Launcher niebywale silnie konfigurowalną nakładką na Androida

ChameleonTablety działające na Androidzie cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością i znajdziemy je praktycznie we wszystkich możliwych kształtach oraz rozmiarach. Nie zawsze jednak interfejs poszczególnych wersji Androida jest dla nas zadowalający i wystarczający – w tym momencie do gry wchodzą personalizowane ROM-y. Jednym z ciekawszych i z pewnością wartym uwagi, okazuje się być Chameleon i to właśnie go chcielibyśmy wam przybliżyć.

Chameleon to mocno konfigurowalny ekran domowy dla Androida, który działa tylko i wyłącznie na tabletach i wymagał będzie przynajmniej Androida 3.2. Oferuje sobą pełni funkcjonalne widżety, pomaga wszystko bardzo ładnie zorganizować i usuwa z pulpitów bałagan oraz nieporządek. Podobnie, jak inne modyfikowane UI, Chameleon pozwala na ustawienie i modyfikację nieograniczonej ilości ekranów domowych.

Ciekawą opcją, jest tworzenie ekranów startowych w zależności od tego gdzie się znajdujesz albo od pory dnia, co jest rozpoznawane dzięki nawigacji GPS oraz połączeniu z internetem. Dzięki temu, Chameleon będzie wyświetlał całkowicie inne widżety i ustawienie ikon rankiem, inne w pracy i jeszcze inne w domu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel