0

Tracer OVO 1.2. Kolejny tablet z Google Android 4.0

Tracer OVO 1.2Firma Tracer wprowadza do sprzedaży kolejną wersję tabletu internetowego Tracer OVO. Tym razem jest to urządzenie Tracer OVO 1.2 z Androidem 4.0.3 oraz procesorem 1,2 GHz.

Tracer OVO 1.2 pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0.3. Jest wyposażony w wydajne podzespoły – procesor o taktowaniu 1,2GHz ze zintegrowanym procesorem graficznym 400MHz z obsługą Open GL, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Siedmiocalowy ekran pojemnościowy z funkcją multitouch, wbudowany czytnik kart micro SD czy moduł Wi-Fi to kolejne zalety tabletu.

Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu. Dodatkowo OVO 1.2 jest wyposażony w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Tablet – z najnowszą aktualizacją systemu Android – oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Producent przygotował dla użytkowników tabletu dedykowaną stronę internetową http://tablet.tracer.eu, na której znajdą oni nie tylko specyfikację techniczną urządzenia, ale także opis wszystkich dostępnych funkcji i szczegółową instrukcję obsługi.

Na stronie producent udostępnił również kolejne aktualizacje systemu Android 4.0.3. zarówno dla modelu OVO, jak i OVO 1.2, umożliwiające m.in. korzystanie ze wszystkich aplikacji dostępnych w sklepie Google Play.

Tablety z serii OVO dostępne są w sprzedaży w sklepach Carrefour, TESCO, Komputronik, EURO RTV AGD, MEDIA EXPERT, ALSEN, Merlin i wielu innych.

Sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 449 zł, jednak w wybranych sieciach tablety dostępne są w cenie promocyjnej już od 399 zł.

Czy ktoś z Was widział ten model w sklepach? Jak prezentuje się wykonanie? Bo cena przyjazna, podobna do Zip City II.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz