0

Rampage 6 – tablet twardy jak skała [wideo]

Rampage 6Firmy Juniper Systems oraz SDG Systems połączyły swoje siły w celu stworzenia bardzo ciekawego tabletu, który prezentuje się bardzo masywnie i wytrzymale. Rampage 6, posiadające 5.7 cala urządzenie, działa na Androidzie 2.3, ale nadrabia fakt zastosowania trochę przestarzałego systemu operacyjnego sprężystą powłoką.

Rampage 6 posiada dużą i grubą obudowę, dzięki której przetrwa nie tylko rozliczne upadki, ale nawet kąpiel w oceanie. Urządzeniu nie jest szkodliwy beton, ostre przedmioty, obtarcia oraz wstrząsy – stracił na tym jednak sporo jego wygląd i w całości prezentuje się brzydko oraz nieporęcznie. Wygląda trochę jak jakaś stara, kilkudziesięcioletnia konsola, czy też przemysłowy panel sterowania. Co więcej, znajdziemy tutaj opornościowy ekran dotykowy, co jest kolejnym powodem, który może zniechęcić wielu użytkowników.

Oczywiście musimy pamiętać, że nie jest to gadżet dla szerokiej gamy konsumentów i sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie normalne tablety okazałyby się zbyt mało wytrzymałe. Rampage 6 posiada odbiornik GPS oraz skaner kodów kreskowych, cały czas nie wiemy jednak ile będzie kosztował. Jedyne informacje jakie udało nam się zdobyć to te, że powinien zadebiutować w trzecim kwartale 2012 roku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel