0

Cisco Cius oficjalnie odchodzi w zapomnienie?

Cisco CiusFirma Cisco podjęła odważną próbę zostania ważną częścią rynku tabletów, ale chyba nie skończyło się to najlepiej. Świadczy o tym między innymi fakt, że większość z nas nigdy nie słyszała o takim producencie. Wszystko zaczęło się jednak dosyć pomyślnie – wypuszczono tablet Cisco Cius, który miał zaskarbić sobie serca przedsiębiorców i segmentu korporacyjnego. Ostatecznie okazało się jednak, że nie zrobił żadnego wrażenia i na chwilę obecną jest tak naprawdę produktem martwym.

Informacja o fiasku projektu Cius została potwierdzona na oficjalnym blogu firmy, gdzie przeczytać możemy, że nie będzie ona już inwestowała w dalszą budowę tabletu czy też jego przyszły rozwój. Ciekawe, czy jakaś firma zakupiła wcześniej całą partię tabletów od Cisco – jeżeli tak, to z pewnością teraz plują sobie w brodę.

Tablet ma być co prawda cały czas dostępny, jednak tylko i wyłącznie w edycji limitowanej dla klientów posiadających szczególne potrzeby. Cisco Cius posiada w sobie rozbudowaną ilość autorskich aplikacji, które z pewnością przydadzą się każdemu przedsiębiorcy, cena jest jednak dosyć zaporowa i wynosi cały czas 750$.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel