1

Lenovo przygotowuje wymienne klawiatury do tabletów w postaci zaczepów?

LenovoLenovo pracuje nad bardzo ciekawym gadżetem dla tabletów, a mianowicie wymiennymi uchwytami klawiatury, które można przypiąć do urządzenia z każdej jego strony. Jak widać na zaprezentowanym powyżej szkicu patentowym, sama klawiatura nie posiada zbyt dużej powierzchni, jednak z pewnością uprzyjemniłaby korzystanie z tabletów.

W przypadku kiedy chcesz napisać dłuższego maila, czy też przygotować plik tekstowy na tablecie, wirtualna klawiatura może okazać się wyjątkowo niewygodna i chciałbyś skorzystać z klawiszy fizycznych. Propozycja od Lenovo ma właśnie zaspokoić tą potrzebę oraz przekazać Ci klawiaturę w postaci zestawu uchwytów zakleszczonych na urządzeniu. Dzięki temu, będziesz mógł bez problemu wprowadzić tekst, cały czas trzymając tablet w swoich rękach.

Uchwyty są regulowane, dzięki czemu możesz przymocować je do wybranej przez siebie powierzchni tabletu, co więcej można pisać przy użyciu obu rąk, klawiatura QWERTY podzielona została bowiem na dwie części. Co więcej, zaproponowana przez Lenovo klawiatura może być używana także jako klawiatura Bluetooth.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel