0

Premiera gry Renaissance Blood THD dla Tegra 3

Renaissance Blood THDNa platformach TegraZone oraz Google Play pojawiła się długo oczekiwana gra o nazwie Renaissance Blood THD. Jest to gra przeznaczona na Tegra 3.

Renaissance Blood THD jest strzelanką (first-person shooter) opartą na silniku Unreal 3 dla urządzeń mobilnych, której akcja rozgrywa się w epoce renesansu. Jest ona zaprojektowana specjalnie pod kątem procesora NVIDIA® Tegra 3® i zawiera złożone geometrycznie środowiska, tekstury w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystuje realistyczne i dynamiczne oświetlenie oraz symulacje fizyczne w czasie rzeczywistym.

Po śmierci Leonarda da Vinci bohaterowie epoki renesansu rozpoczęli walkę o zdobycie zaprojektowanej przez niego machiny. Posługując się potężnymi rodzajami broni z motywami odwołującymi się do różnych wynalazków Da Vinciego, gracz bierze udział w fascynującej rozgrywce, której reguły ustanawiają nauka i alchemia.

Cechy gry:
• Zaprojektowana specjalnie pod kątem urządzeń wyposażonych w czterordzeniowy, mobilny superprocesor NVIDIA® Tegra 3® z 12-rdzeniowym układem graficznym oraz architekturą 4-PLUS-1, gwarantującą doskonałą wydajność i dużą żywotność baterii
• Dynamiczne oświetlenie postaci oraz korekcja gamma zapewniającą bardziej realistyczne obliczenia światła
• Interakcja z elementami otoczenia dzięki zaawansowanej symulacji fizyki

Renaissance Blood THD na TegraZone,
Renaissance Blood THD na Google Play.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz