0

Uchwyt samochodowy do iPada – CarGo

CarGoFirma Cygnett prezentuje uchwyt samochodowy do iPada – CarGo. Gadżet to dobra propozycja dla wszystkich posiadaczy iPadów, którzy nie lubią nudy podczas jazdy samochodem i chętnie umilają sobie czas, np. oglądając filmy.

Uchwyt marki Cygnett daje możliwość bezpiecznego przewożenia iPada w samochodzie – urządzenie jest dobrze dopasowane do krawędzi tabletu i gwarantuje jego stabilne ułożenie w czasie jazdy. Dzięki CarGo można słuchać muzyki czy oglądać filmy, mając całkowicie wolne ręce, podczas gdy iPad jest wygodnie przymocowany do zagłówka siedzenia. Konstrukcja uchwytu pozwala na prostą i szybką instalację do zagłówka, a jednocześnie na łatwe podłączenie ładowarki czy słuchawek. CarGo zamienia każdy samochód w centrum rozrywki i umożliwia wspólne korzystanie z bogatych funkcji oferowanych przez tablet.

Możliwość regulacji nachylenia i obracania o 360 stopni sprawia, że położenie iPada można dowolnie zmieniać i dostosowywać do potrzeb pasażerów. Uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi modelami iPadów.
CarGo w samochodzie to dobry towarzysz nawet najdłuższych wypraw – zapewnia pasażerom rozrywkę, a iPadowi wygodne i bezpieczne przewożenie.

Cena: 125 PLN.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz