0

Windows 8 Release Preview już jest! Pakiet instalacyjny dostępny w 14 językach!

Windows 8Microsoft zapowiedział debiut systemu Windows 8 Preview Release, zaledwie kilkanaście godzin temu i platforma już dostępna jest do pobrania – co najlepsze, w 14 wersjach językowych! Jest to finalna edycja przedsprzedażowa Windowsa 8, Internet Explorera 10 oraz nowych aplikacji zawartych w systemie, między innymi Hotmaila, SkyDrive oraz Messengera.

W porównaniu z ostatnim releasem wersji Preview, miejsce miała ogromna aktualizacja zasobów znajdujących się w Windows Store i obecnie znajdziemy tam setki całkowicie nowych i świeżych aplikacji. Kolejnym etapem rozwoju systemu będzie faza RTM, czyli Release to Manufacturing, w której także nie obędzie się bez pewnych zmian – z tego też powodu wsparcie obecnej edycji, jej przetestowanie oraz ocena są tak ważne. Windows 8 Release Preview pobrać może każdy i każdy ocenić może jego możliwości, więc warto skorzystać z tej szansy.

Większość zmian w obecnym Preview Release związana jest z poprawą stabilności, kompatybilności z innymi urządzeniami  oraz wydajności. Co więcej, developerzy dodali także funkcję Flip, która na podstawie preferencji innych użytkowników, próbuje dowiedzieć się, jaką stronę w internecie otworzysz w następnej kolejności ładując ją automatycznie za Ciebie w tle. Na przykład, czytając długi artykuł, który podzielony jest na kilka stron, przeglądarka będzie wiedziała, że najprawdopodobniej będziesz chciał przejść do dalszych jego części.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel