0

Google organizuje 6 czerwca event związany ze swoją usługą Map

GoogleJak zapewne doskonale wiesz, Apple prowadzi intensywne prace, które mają doprowadzić do zaprezentowania własnej usługi mapowania podczas WWDC 2012, tak aby uniezależnić się od Map Google w iOS. Zrzuty ekranu z aplikacji już wyciekły do sieci, nie liczmy jednak na to, że gigant z Mountain View zanotuje tutaj porażkę, gdyż też przygotował coś w zanadrzu.

6 czerwca, Google, organizuje imprezę związaną właśnie z usługami mapowania, aby pokazać jak wiele straci Apple rezygnując z Map Google. Impreza odbędzie się z samego rana i dziennikarze będą mieli wgląd w kulisy Google Maps. Dowiemy się nie tylko jak wygląda najnowsza wersja aplikacji, ale uzyskamy także informacje na temat najnowszych funkcji, które pozwolą ludziom osiągać cele podróży o wiele szybciej i w bardziej efektywny sposób.

Impreza jest niestety zamknięta i można na niej pojawić się tylko i wyłącznie z zaproszeniem. Wszyscy szczęśliwcy będą mogli wysłuchać seminarium Briana McClendona, który jest wiceprezesem Google Maps oraz Google Earth. 11 czerwca, w czasie WWDC 2012 zobaczymy natomiast pełną prezentację usługi od Apple – jak myślicie, które mapy prezentowały będą się lepiej?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel