0

Acer Iconia W700 zaprezentowany podczas Computex 2012 – działa na Windowsie 8

Acer Iconia W700Dzisiejszego dnia, na targach Computex usłyszeć można było o wielu zapowiedziach nowych urządzeń. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się między innymi zaprezentowany przez Acera, tablet Iconia W700 z Windowsem 8. Chociaż cały czas nie podano dokładnych specyfikacji, to udało nam się dowiedzieć, że model ten posiada ekran o przekątnej 11.6 cala w rozdzielczości Full HD oraz wyświetlacz multitouch reagujący na dziesięć punktów nacisku.

Wysoką jakość audio zapewnia systemy Dolby Home Theater, najbardziej charakterystyczną cechą tabletu jest jednak specyficzna podstawka, którą można pochylić do 70 stopni w trybie horyzontalnym, co pozwala osiągnąć lepszy kąt widzenia. Znajdziemy tutaj aż 3 porty USB 3.0 oraz naprawdę wysoką cenę, urządzenie będzie mogło kosztować bowiem nawet 999$!

Wewnątrz znajduje się najprawdopodobniej procesor Intel Ivy Bridge, co mogłoby tłumaczyć tak wysoką cenę. Mamy nadzieję, że zanim targi Computex 2012 dobiegną końca, uda nam się uzyskać trochę więcej informacji na temat tego ciekawego tabletu! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel