0

Gra Dead Trigger już wkrótce na TegraZone [wideo]

Dead TriggerPo przeboju jakim była gra Shadowgun THD, Madfinger Games powraca z nową strzelanką. Dead Trigger w wersji dla urządzeń z układem NVIDIA Tegra 3 zapewnia doznania, które dają graczom powód, aby wstrzymać oddech.

Fabuła opiera się na historii po upadku cywilizacji. Ludzkość została pokonana przez tajemniczą infekcję, zmieniającą ludzi w zombie. Zadaniem gracza jest pokonać umarlaków za pomocą arsenału dostępnych środków.

Sterowanie za pomocą przycisków na ekranie jest bardzo intuicyjne, ale gra obsługuje również zewnętrzne kontrolery, dzięki czemu urządzenie z procesorem Tegra 3 zamienia się w prawdziwą konsolę do gier. Po podłączeniu tabletu lub smartfona poprzez złącze HDMI do telewizora, eksterminacja zombie na dużym ekranie jest jeszcze bardziej realistyczna.

Dead Trigger wygląda spektakularnie, a wersja dla urządzeń z procesorem Tegra 3 wysoko podnosi poprzeczkę odnośnie jakości grafiki w grach mobilnych. Efekty specjalnie niedostępne w standardowej wersji to między innymi: fizyka postaci, wolumetryczna mgła, odbicia światła i realistyczne zachowanie się wody i płynów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz