0

ASUS Transformer Pad Infinity i ASUS PadFone nagrodzone na targach Computex 2012

Transformer InfinityDwa urządzenia firmy ASUS otrzymały Złote nagrody Computex 2012 Best Choice. Komisja Computex Best Choice przyznała tabletowi Transformer Pad Infinity nagrodę Computex 2012 Best Choice w kategorii Komputery i systemy. ASUS PadFone otrzymał takie samo wyróżnienie w kategorii Innowacyjne urządzenia mobilne.

Seria Transformer Pad Infinity to pierwsze na świecie tablety Full HD z łącznością 4G LTE i Wi-Fi. Dzięki wyświetlaczowi Super IPS+ o rozdzielczości 1920×1200 i technologii ASUS SonicMaster zapewniają zarówno doskonały dźwięk i obraz. Szkło Corning® Gorilla® Glass 2 skutecznie chroni tablet przed uszkodzeniem.

Model 4G LTE oparto na potężnym, dwurdzeniowym procesorze Qualcomm® MSM 8960 Snapdragon™ S4 Krait. Dzięki niemu możliwe jest pobieranie i wysyłanie danych z prędkością (odpowiednio) 100Mbps oraz 50Mbps. Transformer Pad Infinity posiada przednią kamerę 2Mpix do prowadzenia wideokonferencji oraz tylną kamerę 8Mpix (wyposażoną w przesłonę F2.2, 5-częściowy obiektyw i lampę błyskową LED), która umożliwia robienie zdjęć wysokiej jakości również w warunkach słabego oświetlenia.

US PadFone to w pełni funkcjonalny smartfon z systemem operacyjnym Android Ice Cream Sandwich i ekranem 4,3”, który można podłączyć do stacji dokującej ASUS PadFone Station. Dzięki stacji dokującej smartfon staje się tabletem o przekątnej ekranu 10,1” z systemem operacyjnym Android ICS i możliwością prowadzenia rozmów nawet przez 63 godziny.

Dzięki doskonałemu wyświetlaczowi Super AMOLED qHD i potężnemu, dwurdzeniowemu procesorowi 1.5GHz Qualcomm® Snapdragon™ S4, ASUS PadFone doskonale sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Unikatowa technologia DynamicDisplay umożliwia szybkie przechodzenie wyświetlacza pomiędzy trybem smartfona i tabletu, podczas gdy aplikacje są automatycznie dostosowywane do danych rozmiarów ekranu.

PadFone po podłączeniu do stacji dokującej może korzystać z jej pamięci masowej i procesora, a dodatkowo jest przez nią ładowany. Stacja dokująca PadFone Station posiada własną dołączaną klawiaturę – PadFone Station Dock – spełniającą potrzeby bardziej wymagających użytkowników.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz