0

ViewSonic VCD22 – dwudziestodwucalowy tablet/monitor z Androidem 4.0

ViewSonic VCD22Jeszcze jakiś czas temu dużą ekstrawagancją wśród urządzeń mobilnych wydawał się być ASUS PadFone. Patrząc jednak na to co dzieje się na tegorocznych targach Computex, „dziwność” jest chyba w modzie, gdyż praktycznie każda większa firma zaprezentowała nietypowe urządzenia o niestandardowych rozmiarach oraz kształtach. Jednym z nich jest bez wątpienia ViewSonic VCD22, który ciężko zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii.

To posiadające 22 cale urządzenie, dla niektórych jest monitorem, dla innych ogromnym tabletem w rozdzielczości Full HD. Dzięki zastosowaniu Android 4.0, wszechstronny system multitouch może być używany niezależnie od komputera. Wewnątrz urządzenia znajdziemy procesor TI OMAP 4428 z dwoma rdzeniami o częstotliwości 1GHz, 1920×1080 pikseli i 3 porty USB 2.0 pozwalające na podpięcie klawiatury, myszki i pamięci zewnętrznej.

Znajdziemy tutaj także port HDMI, ethernet, czytnik kart SD, standardowe wejście słuchawkowe, obsługę Bluetooth 2.1, WiFi i aparat 1.2MP. Produkt ma zadebiutować na tajwańskim rynku w okolicach sierpnia i jak na razie wyceniony jest na 480$. Czy ktoś z was skusiłby się na tak duży tablet? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel