0

Samsung Series 7 Slate z Windowsem 8

Samsung Series 7 SlatW czasie targów Computex 2012 możemy podziwiać nie tylko całkowicie nowe urządzenia, ale także odnowione wersje tych, które już wcześniej debiutowały na rynku. Takowy produkt zaprezentowała między innymi firma Samsung – chodzi tutaj o Series 7 Slate, który został zmodernizowany i wyposażony w Windows 8. W zależności od wersji, znajdziemy tutaj procesor Sandy Bridge Core i3, i5 lub i7, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania pełnych możliwości nowej platformy od Microsoftu.

Pełne wsparcie dla wielopunktowego dotyku pojemnościowego oraz kompatybilność z cyfrowym długopisem, czy też klawiaturą Bluetooth sprawia, że korzystanie z Series 7 Slate jest naprawdę wygodne i przyjemne. Tablet posiadać może pamięć nawet do 128 GB, dzięki czemu Samsungowi udało się osiągnąć naprawdę szybki rozruch systemu, który nie przekracza 15 sekund! Jeżeli chodzi o samo opakowanie, to tablet jest bardzo podobny do poprzedniej wersji, posiada port mikro HDMI, USB 2.0, slot na karty mikro SD oraz oczywiście stację dokującą znajdująca się na dolnej krawędzi.

Jedyne co może rozczarować to wytrzymałość baterii – jak podaje producent urządzenie może funkcjonować w normalnym trybie użytkowania przez trochę ponad 6 godzin, co na tle innych tabletów zaprezentowanych podczas Computex 2012 jest wynikiem dosyć przeciętnym.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel