0

myTAB. Firma myPhone wchodzi na rynek tabletów

Tablet myTABPolska firma myPhone, znana do tej pory z telefonów, przepuszcza atak na rynek tabletów. Producent zamierza zaprezentować tablet myTAB za 300 zł z Androidem 4.0. Może być ciekawie.

Tablety myTAB charakteryzować będzie niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się będą również designem – elegancka, smukła obudowa większości modeli modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Kluczem do udanego wejścia myTAB na rynki Europy Środkowo-Wschodniej jest połączenie interesującego wzornictwa z bardzo dobrymi jakościowo komponentami, zapewniającymi szybką i wydajną pracę, a także dobrymi, pojemnościowymi wyświetlaczami z technologią multi touch.

można przeczytać w informacji prasowej przesłanej przez producenta.

Wszystkie tablety myTAB będą pracowały pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 4.0.3 Ice Cream Sandwich. To systemnapisany z myślą o tabletach, a nie kolejna adaptacja systemu operacyjnego dla smartfonów. Wszystko to sprawia, że tablety ze znakiem myTAB mogą stać się szybko interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń konkurencji.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku.

Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz