0

ASUS oficjalnie potwierdza: Google Nexus, AT&T Pad Infinity LTE oraz PadFone zmierzają do USA

ASUSJeden z przedstawicieli ASUS-a uchylił ostatnio rąbka tajemnicy i dowiedzieliśmy się dzięki niemu, że Nexus 7 od Google, oraz przygotowane dla AT&T wersje Pad Infinity LTE oraz PadFone mają trafić w najbliższym czasie na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Siedmiocalowy Nexus ma bazować na czterordzeniowym procesorze Nvidia Tegra 3 i kosztował będzie maksymalnie 250$, dzięki czemu może zyskać sobie sporą popularność. Osoby, które miały już możliwość trzymania tabletu w swoich rękach, jednogłośnie stwierdziły, że jest wyjątkowy – my niestety musimy poczekać do końca czerwca, wtedy dopiero zostanie bowiem całkowicie ujawniony.

Amerykanie będą mieli możliwość zakupienia także PadFone, który sprzedawany będzie przez AT&T – podobno jak na razie żadna inna sieć telekomunikacyjna nie była zainteresowana urządzeniem. O wiele większą popularnością natomiast cieszy się Transformer Pad Infinity, który także znajdzie się w ofercie AT&T, zarówno jeżeli chodzi o wersję WiFi jak i LTE. Tutaj cena jest już trochę wyższa i wynosi około 499$.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel